YORUMLARINIZ

07.12.2017 11:46:14
Gülümse

Selda Hanımın dün instagramdan aşkla ilgili postunu görünce yazmak istedim. Ben de bir çok yere gittim aşk sıkıntımı çözmek için, yok olumlamalar, yok cdler, yok elma armutlar, ip bağlayıp denize atmalar vs... Ne kadar saçma olduklarını ne kadar gereksiz zaman kaybettiğimi seanstan sonra anladım. Gerçek anlamda bilinçaltım temiz olmadığı için bunların hiç bir anlamının olmadığını gördüm. Ben zorla evlendirilen bir anne baba çocuğuyum ve de ilk çocuk. Dolayısıyla evliliğin başından beri hissedilen tüm problemlerini yaşayan biriydim. Tabi bunun anne karnında bana nelere mal olduğunu da seansta görmüş oldum. İnanılmaz bir tecrübeydi, çok etkilendim. Sürünen bir ilişkim vardı kopamadığım, her türlü olumsuzluğa rağmen direndiğim, sevdiğimi sandığım... Seanstan sonra ilk işim bana her türlü eziyeti eden o kişiden ayrılmak oldu, 8 ay kadar hayatımda hiç kimse olmadı. Sonra yaklaşık 5 ay önce bir ilişkim başladı. Yapmacıklıktan uzak, gerçekten saygı ve sevgi gördüğüm oldukça seviyeli bir ilişkim var. Ve onca zaman kendime ne kadar eziyet ettiğimi de şimdi anlıyorum ama Selda Hanım'ın da dediği gibi geçmiş bitti ve gelecek var ...

05.12.2017 16:13:17
AlmulaL

Bir gün işteydim, kardeşim beni aradı, abla dedi, inanmayacağını biliyorum ama müthiş bir şey yaşadım; bir seansa gittim ve orada babamla konuştum, ona doya doya sarıldım be onunla içim rahat bir şekilde vedalaştım dedi. Babam öldüğünde ben 18 kardeşim de 14 yaşındaydı. Böyle bir cümleye nasıl tepki verilir anlatmak çok zor. Saçmalama kafayı mı yedin dedim. Yok abla dedi, inanılmaz ilginç bir tecrübeydi diye bir şeyler anlatmaya çalıştı. Velhasıl işteydim çok ta tınlamadım dürüstçesi. Zaman içinde öyle çok anlattı ki ben de denek istedim ve seansa geldim. Babaya gelene kadar tabi bir sürü şey de temizlendi ve en son babamla vedalaşma çalışması yaptık bizde. İnanılmaz bir duyguydu. Böylesine duygu yüklü olduğumu hiç hatırlamıyorum. Gerçekten anlatmak zor. Ama şunu söyleyeyim seansın üstünde yaklaşık bir ay geçti ve ben babamla ilgili öylesine özgürleşmiş hissediyorum ki kendimi anlatamam. Sanki o hep söylemek isteyip de söyleyemediğim şeyleri onunla paylaşmanın getirdiği muhteşemlik vardı içimde. Ne mi demek istiyorum. Gidin deneyin :)

05.12.2017 10:25:05
SeldaÖk

Ben seansa gittim, bir şey anlamadım. Kötü müydü hayır ama iyi miydi o da hayır. Yani ben de bir değişiklik olmadı. İndik bilinçaltıma ama hep beklediğim şeylerdi, ya da ben ne bekliyordum bilmiyorum, yada belkide sihirli çubukla bir kerede her şey mi gitsin istedim ki onu da bilmiyorum ama istediğim gibi olmadı. Selda Hanım, inançsızlık var ondan yavaş ilerledik dedi ama bilmiyorum. Şu an tatmin olmadım gibi. Ama beni şaşırtan şeyi söylemeden geçemeyeceğim. Selda Hanım bana lütfen seansla ilgili olumsuz geri dönüşlerinizi yazar mısınız dedi. Nasıl yani oldum. Seansa gelenler çok büyük çoğunlukla pozitif ayrılıyor, sizin gibi yeterince tatmin olmayan arkadaş çok yok, o yüzden siz de görüşlerinizi yazarsanız gelmek isteyen arkadaşlar için bilgilendirici olur dedi. Bu tarzı aslında çok takdir edici. Neyse ben bir şey anlamadım ama çok iyi niyetli, güler yüzlü ve içen birisi. Belki başka zaman yeniden denerim, bilmiyorum.

23.11.2017 14:39:02
Hare

Ayy ne zor yazmak bir şeyleri. Yani ben annemi ve babamı çok küçükken kaybettim ve şu an 32 yaşındayım bu vakte kadar hiç onları rüyamda görmemiştim. Her gece dua ederdim bir kez olsun göreyim diye. Ama hiç olmadı. İçimdeki güçsüzlük duygusu için seansa gelmiştim. Tabi çocukluk döneminde yaşadıklarım da temizlendi. İlk kez dün gece annemi babamı rüyamda gördüm. Sanki bütün gece onlarla beraberdim. İnanılmaz bir duyguydu. Tarifsiz desem yeridir.

07.11.2017 12:59:34
BensuB

Aslında ben henüz seansa gitmedim. Kendisini İnstagramdan takip ediyorum uzun zamandır ve çok güzel paylaşımları var. Oradaki telefon numarasını alarak whatsuptan mesaj attım ve bir kaç soru sordum Selda Hanım'a. Dürüstçesi bu tarz soruları sorduğum başkaları da oldu ama bir kısmı hiç cevap yazmadı bir kısmı da bir kaç cümleyle geçiştirdi. Çok ta ümitli değildim. 5 dakika sonra size sonra döneceğim diye bir mesaj geldi. Ay dedi, yeni bir sonra palavrası. O gün hiç bir cevap gelmedi. Ertesi günde. İkinci günün sbahı kalktığımda telefonumda bir sürü sesli mesaj vardı. Hepsini oturdum dinledim. Yazılır bir konu olmadığı için sesli mesaj yolluyorum diye başlamış ve uzun uzun tüm sorularıma gecenin 3:20'sinde cevap yazmış. Tüm cevapların toplam süresi 17 dakika. Kendimden utandım vallahi. Bu kadar içten samimi bir ses tonuna zor rastlarsınız. Şu ara maddi durumum müsait değil seans için ama ben eminim ki seansa gidip gitmeyeceği belli bile olmayan birine bu kadar açıklama yapacak kadar iyi niyetli biri doğru bir şey yapıyordur.

SEANS DENEYİMLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Ad Soyad:
Email:

(* Email adresiniz yayımlanmayacaktır.)

Mesaj :